Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Zjazdovky na skialpoch (e-kniha) + darček: USB kľúč ADATA 32GB

UPOZORNENIE: Publikácia Zjazdovky na skialpoch bola vydaná pred viacerými rokmi, počas ktorých prebehlo v lyžiarskych strediskách k zmenám trás, ale i k prístupu k vykonávaniu skialpinizmu na zjazdovkách. Publikácia Zjazdovky na skialpoch bude aktualizovaná až po ustálení zmien a prístupu lyžiarskych stredísk k vykonávaniu skialpinizmu na zjazdovkách. Z tohto dôvodu už nie je dostupná ani aplikácia, zodpovedajúca súčasným podmienkam v strediskách.

 

Prvé vydanie skialpinistického sprievodcu po výstupových trasách v 16 - tich lyžiarskych strediskách. Publikácia informuje o možnostiach výstupov na lyžiach, parametroch a obtiažnosti výstupov aj o navrhovanom zjazde. Súčasťou publikácie bola aj praktická aplikácia pre chytrý telefón - SKIALP TRASY (ANDROID), ktorá uľahčovala orientáciu pri výstupe.

 

AUTOR: Stanislav Klaučo

INFO: 1. vydanie, HIK, o.z., Vysoké Tatry 2019

TLAČ: farebná

POČET STRÁN: 88

Skladom
Kód: 3
€10
Kategória: Skialp publikácie
Hmotnosť: 0.1 kg

Cieľom sprievodcu po skialpinistických trasách v lyžiarskych strediskách je v prvom rade poskytnúť skialpinistom neraz ťažko dostupné informácie o vyznačených či zaužívaných výstupových trasách.

V sprievodcovi nájde skialpinista základné informácie o lyžiarskom stredisku, o možnostiach nenáročného lyžovania v okolí zjazdových tratí, ako aj návrh najzaujímavejšieho zjazdu.

Skialpinisti vystupujúci po zjazdovkách tak môžu spoznať aj iné, ako to “svoje” obľúbené lyžiarske stredisko. Absolvovanie skialpinistických výstupov v iných strediskách obohatí lyžiarske zážitky a preverí kondíciu v nových, neraz náročnejších podmienkach.

 

VYSOKÉ A ZÁPADNÉ TATRY

1. Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

2. Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

3. Zuberec - Roháče Spálená

NÍZKE TATRY

4. Demänovská dolina - Chopok sever

5. Bystrá - Chopok juh

6. Mýto pod Ďumbierom

7. Čertovica

8. Vyšná Boca - Bačova Roveň

9. Závažná Poruba - Opalisko

MALÁ A VEĽKÁ FATRA

10. Terchová: Vrátna - Chleb

11. Terchová: Vrátna - Paseky

12. Martin - Martinské hole

13. Valča - Valčianska dolina

14. Ružomberok - Malinô Brdo

15. Donovaly - Nová hoľa

ORAVA

16. Dolný Kubín - Kubínska hoľa

 

INFORMÁCIA: V publikácii Zjazdovky na skialpoch, zaslanej čitateľom do 11.3. 2020, na strane 69 (Malinô Brdo) došlo k zámene tabuľky výstupových trás, začo sa ospravedlňujeme. Správnu tabuľku si môžete stiahnuť TU (PDF). V publikáciách zasielaných po uvedenom dátume je už chyba opravená.

Späť do obchodu