Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Zjazdovky na skialpoch (e-kniha) + darček: USB kľúč ADATA 32GB

Prvé vydanie skialpinistického sprievodcu po výstupových trasách v 16 - tich lyžiarskych strediskách. Publikácia informuje o možnostiach výstupov na lyžiach, parametroch a obtiažnosti výstupov aj o navrhovanom zjazde. Súčasťou publikácie je aj praktická aplikácia pre chytrý telefón SKIALP TRASY (ANDROID), ktorá uľahčí orientáciu pri výstupe.

 

AUTOR: Stanislav Klaučo

INFO: 1. vydanie, HIK, o.z., Vysoké Tatry 2019

TLAČ: farebná

POČET STRÁN: 88

€10
Skladom

Cieľom sprievodcu po skialpinistických trasách v lyžiarskych strediskách je v prvom rade poskytnúť skialpinistom neraz ťažko dostupné informácie o vyznačených či zaužívaných výstupových trasách.

V sprievodcovi nájde skialpinista základné informácie o lyžiarskom stredisku, o možnostiach nenáročného lyžovania v okolí zjazdových tratí, ako aj návrh najzaujímavejšieho zjazdu.

Skialpinisti vystupujúci po zjazdovkách tak môžu spoznať aj iné, ako to “svoje” obľúbené lyžiarske stredisko. Absolvovanie skialpinistických výstupov v iných strediskách obohatí lyžiarske zážitky a preverí kondíciu v nových, neraz náročnejších podmienkach.

Pre zlepšenie orientácie skialpinistov na zjazdovkách a v ich okolí bola vypracovaná aplikácia SKIALP TRASY (ANDROID), ktorá je čitateľovi k dispozícii zdarma. Čitateľ si môže túto aplikáciu stiahnuť v cene knižky 2x. Pomocou tejto aplikácie si môže skialpinista priamo v teréne overiť svoju polohu a v prípade zablúdenia sa vrátiť na výstupovú trasu alebo do lyžiarskeho strediska v údolí.

 

VYSOKÉ A ZÁPADNÉ TATRY

1. Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

2. Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

3. Zuberec - Roháče Spálená

NÍZKE TATRY

4. Demänovská dolina - Chopok sever

5. Bystrá - Chopok juh

6. Mýto pod Ďumbierom

7. Čertovica

8. Vyšná Boca - Bačova Roveň

9. Závažná Poruba - Opalisko

MALÁ A VEĽKÁ FATRA

10. Terchová: Vrátna - Chleb

11. Terchová: Vrátna - Paseky

12. Martin - Martinské hole

13. Valča - Valčianska dolina

14. Ružomberok - Malinô Brdo

15. Donovaly - Nová hoľa

ORAVA

16. Dolný Kubín - Kubínska hoľa

 

INFORMÁCIA: V publikácii Zjazdovky na skialpoch, zaslanej čitateľom do 11.3. 2020, na strane 69 (Malinô Brdo) došlo k zámene tabuľky výstupových trás, začo sa ospravedlňujeme. Správnu tabuľku si môžete stiahnuť TU (PDF). V publikáciách zasielaných po uvedenom dátume je už chyba opravená.

Kód Kód: 3
Meno značky: vydavateľstvo Tatrica
Kategória: Skialp publikácie
Hmotnosť: 0.1 kg
Späť do obchodu