Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Pocta zabudnutým chodníkom - Vysoké Tatry + darček: 10% zľava na výstup s horským vodcom

Kniha je pripomienkou na zašlé časy tatranskej turistiky, na chodníky, ktoré upadli do zabudnutia alebo boli zrušené či jednoducho vymazané z pamäti dnešných turistov. Okrem histórie zabudnutých chodníkov, kniha popisuje aj ich dnešný stav spolu s fotografiami zachytávajúcimi nielen technický stav chodníkov, ale aj prírodné scenérie, ktoré sú dnešným turistom odopreté.

 

AUTOR: Stanislav Klaučo

INFO: formát 25 x 21 cm, väzba V8

TLAČ: farebná

POČET STRÁN: 150

Skladom
Kód: 107
€35 –5 % €33
Kategória: Historická turistika
Pocta zabudnutým chodníkom - Vysoké Tatry
Akcia Novinka
€35 –5 %

Vlastníkom publikácie "Pocta zabudnutým chodníkom - Vysoké Tatry" pribalíme 10% zľavu na niektorý z výstupov popísaných v tejto publikácií pod vedením skúseného horského vodcu Romana Jelenského. Absolvovať možno len výstupy, ktoré sú v súlade s aktuálnym návštevným poriadkom TANAPu. Roman Jelenský je horský vodca UIAGM, člen národnej asociácie horských vodcov od roku 2002, profesionálny učiteľ lyžovania ISIA od roku 2001, inštruktor Outward Bouund-u a člen reprezentačného družstva JAMES v rokoch 1997 a 1998.

 

BONUS: V prípade záujmu zabezpečíme aj autorské venovanie ;-) Stačí nám napísať do poznámky komu chcete knižku venovať a my sa o všetko ostatné postaráme...

 

Späť do obchodu