Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Majstrovstvá sveta v hokeji - spoločenská hra + darček: hokejové prekvapenie

Blížia sa nám Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 odohrávajúce sa v termíne od 10. do 26. mája v českých mestách Praha a Ostrava. Preneste sa aj vy na hokejový štadión a vychutnajte si nezabudnuteľnú atmosféru zápasov majstrovstiev sveta, a to prostredníctvom spoločenskej hry - Majstrovstvá sveta v hokeji, kde sa aspoň na chvíľu premeníte na hokejistov a vašou úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete. Čakajú na vás dva hracie plány, každý s iným tipom hry. 

 

AUTOR: Daniel Kollár

INFO: rozmer balenia: 205 x 205 x 60 mm

TLAČ: farebná

Skladom
Kód: 111
€35
Kategória: Hry

Zábavno-vedomostná spoločenská hra Majstrovstvá sveta v hokeji je určená všetkým hokejovým nadšencom nad 6 rokov, ktorým sa páči jeden z najpopulárnejších športov na svete a radi sa pritom hrajú. V hre sa premenia na hokejistov a ich úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete. Malí a veľkí hokejisti majú postupne k dispozícii 330 hokejových kartičiek a 660 hokejových otázok.

Na prvom hracom pláne môžete odohrať zápas s detskými otázkami, ale aj náročnejší zápas dospelých s ťažšími hokejovými otázkami. Zápas môžu hrať jednotlivci, ako aj tímy proti sebe, dospelí proti deťom či len deti. Druhý hrací plán je skôr detskou verziou hokejového šampionátu a jej cieľom je zahrať si samostatne záverečnú vyraďovaciu časť majstrovstiev sveta za účasti ľubovoľných 8 mužstiev, ktoré sú zoradené podľa rankingu svetového rebríčka.

Späť do obchodu