Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Majstrovstvá Európy vo futbale - spoločenská hra + darček: futbalové prekvapenie

Blížia sa nám Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 (UEFA Euro 2024) odohrávajúce sa v termíne od 14. júna do 14. júla 2024 v Nemecku, presnejšie v mestách Mníchov, Kolín, Stuttgart, Frankfurt, Berlín, Dortmund, Hamburg, Gelsenkirchen, Dusseldorf a Lipsko. Preneste sa aj vy na futbalový štadión a vychutnajte si nezabudnuteľnú atmosféru zápasov majstrovstiev Európy, a to prostredníctvom novej spoločenskej hry, kde sa premeníte na futbalistov a vašou úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete. Pre hru si môžete vybrať z dvoch hracích plánov - pre deti alebo pre dospelých.

 

AUTOR: Daniel Kollár

INFO: rozmer balenia: 205 x 205 x 60 mm

TLAČ: farebná

Skladom
Kód: 112
€35 –8 % €32
Kategória: Hry
Majstrovstvá Európy vo futbale - spoločenská hra
Novinka Tip
€35 –8 %

Táto zábavno-vedomostná spoločenská hra je určená pre všetkých nadšencov futbalu od 6 rokov. Súťažte s priateľmi a rodinou a odpovedajte na otázky týkajúce sa histórie a súčasnosti európskeho futbalu.

Každý hráč sa v tejto hre premení na futbalistu so schopnosťou správne odpovedať na otázky a získať tak výhodu pri streľbe gólov. S viac ako 330 futbalovými kartičkami a takmer 550 futbalovými otázkami majú hráči v hre množstvo možností ukázať futbalové vedomosti a vyhrať tak futbalový zápas.

Späť do obchodu