Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Čistiace utierky - Connoisseurs + darček: Univerzálna utierka na šperky

Čistiace utierky Connoisseurs univerzálne z USA na šperky, mince a bižutériu. Čistia zlato, striebro, platinu a obecné kovy do vysokých leskov. Sú suché a neabrazívne.

 

 

Čistiace utierky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 301/CUZ 301/CUS 301/U25 301/U3 301/U1 Zvoľte variant
Značka: Connoisseurs
€8 €8 €11 €5 €2 od €2
Kategória: Vychytávky

Čistiaca utierka na zlaté šperky - UltraSoft

 

NÁVOD: Najskôr jemne trite znečistený šperk alebo šperk s patinou bielou utierkou až do odstránenia špiny, potom ho preleštite fialovou utierkou, ktorá dodá šperku vysoký lesk. Silne znečistené šperky najskôr vyčistite pomocou čistiacich roztokov od firmy Connoisseurs. Ideálne pre povrchové čistenie a leštenie reťazoviny a veľkoplošných šperkov. Doporučené použitie pre zlaté a pozlátené šperky, možné použitie aj pre striebro a postriebrené šperky. 

BALENIE: Rozmer 28 x 35 cm, dve zošité utierky - biela s aktívnymi chemikáliami a fialová leštiaca.

 

Čistiaca utierka na strieborné šperky - UltraSoft

 

NÁVOD: Najskôr jemne trite znečistený šperk alebo šperk s patinou bielou utierkou až do odstránenia špiny, potom ho preleštite fialovou utierkou, ktorá dodá šperku vysoký lesk. Silne znečistené šperky najskôr vyčistite pomocou čistiacich roztokov od firmy Connoisseurs. Ideálne pre povrchové čistenie a leštenie reťazoviny a veľkoplošných šperkov. Doporučené použitie pre striebro a postriebrené šperky, možné použitie aj pre zlato a pozlátené šperky. 

BALENIE: Rozmer 28 x 35 cm, dve zošité utierky - biela s aktívnymi chemikáliami a fialová leštiaca.

 

Univerzálna utierka na šperky (balenie 25 ks)

 

NÁVOD: Znečistený šperk alebo šperk s patinou trite suchou handričkou od firmy Connoisseurs. V kazete sa nachádza 25 kusov suchých utierok. Utierka je vhodná na čistenie veľkého počtu kovov, hlavne zlata, striebra, platiny, nerezu, medi, hliníka... S novou čistou handričkou je možné aj leštiť perly, všetky mäkké minerály (cca pod 5 stupeň Mohsovej stupnice tvrdosti minerálov: jantár, koral, tyrkys, tyrkenit, selenit, alabaster, ...). Tmavnutie handričky minimálne znižuje jej účinnosť. Použitú handričku po vyčistení desiatok šperkov odhadzujte do koša.

BALENIE: Po 25 ks v uzatvárateľnej krabičke, rozmery 1 ks - 9,2 x 7,3 cm.Screenshot 2024-04-22 at 12-34-36 Univerzálna utierka na šperky balené po 1 ks 10009 - €1.00 milishop-Photoroom

 

UPOZORNENIE: Dizajn balení sa neustále mení, no kvalita produktu zostáva nezmenená. Použité fotografie sú len ilustračného charakteru. V prípade univerzálnej utierky na šperky 1 - 3 ks je handrička zabalená v celofáne (9,2 x 7,3 cm).

Späť do obchodu