Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Čistiace prostriedky Dazzle - Connoisseurs + darček: Univerzálna utierka na šperky

Čistiace prostriedky Diamond Dazzle Stik ® a Dazzle Gel Quick Jewelry Cleanser + Brush bezpečne čistia šperky, hodinky, zlato, platinu, diamanty a drahé kamene.

Čistiace roztoky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 302/CP 302/CH Zvoľte variant
Značka: Connoisseurs
€9
Kategória: Vychytávky
Čistiace prostriedky Dazzle - Connoisseurs
Novinka

Špeciálne pero Connoisseurs Diamond Dazzle Stik ® čistí diamanty a drahé kamene. Obsiahnutý gél v čistiacom pere obsahuje veľmi jemné čistiace a leštiace prostriedky, ktoré diamantom a drahým kameňom dodajú oslnivý jas a lesk.

NÁVOD: Po odstránení modrého uzáveru namočte kefku do vody, otáčajte striebornou základňou až do doby kým sa na kefke neobjaví modrý čistiaci roztok. Keďže roztok je koncentrovaný stačí nanášať len malý kúsok čistiacej látky na špičke kefky (štetca). Po dokončení čistenia opláchnite šperk, vráťte uzáver na čistiace pero a dosušte šperk mäkkou handričkou. Kovové časti šperku doleštite za pomoci handričiek Connoisseurs.

 

Connoisseurs Dazzle Gel Quick Jewelry Cleanser + Brush je ideálny pre čistenie zlata, platiny, diamantov a drahých kameňov a vďaka novému vylepšenému zloženiu je dostatočne jemný aj pre perly. Dazzle Gel je dodávaný so špeciálnou kefkou, ktorá komfortne vyčistí aj veľmi štrukturované šperky resp. dostane sa aj do zle prístupných častí šperkov.

NÁVOD: Po odstránení kefky zo zadnej časti nádoby a zatlačením pop-top uzávera vytlačte gélový roztok na kefku a očistite šperky. Následne opláchnite šperky aj kefku, vysušte handričkou, uzatvorte balenie a nasaďte kefku späť na nádobu. Pre zvýšenie lesku odporúčame použiť leštiace handričky Connoisseurs.

 

UPOZORNENIE: Dizajn balení sa neustále mení, no kvalita produktu zostáva nezmenená. Použité fotografie sú len ilustračného charakteru.

Späť do obchodu