Pri nákupe nad 50€ pre SR a ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Banská Štiavnica - cestovateľský balíček + darček: mineralogický kalendár a krištáľ

Cestovateľský balíček Banská Štiavnica v sebe obnáša:

 

1x publikáciu Banská Štiavnica a okolie z neba

1x historickú leteckú mapu mesta Banská Štiavnica a okolia z roku 1949

1x 3D maľované skladačky Maľovaná Štiavnica

Plus

1x minerál krištáľ (bezfarebná odroda kremeňa)

1x mineralogický kalendár

Skladom
Kód: 16
Značka: Viatrek
€40
Kategória: Balíčky

Fotografická kniha Banská Štiavnica a okolie z neba vám predstaví majestátny obraz jedného z najkrajších regiónov Slovenska. Z výšky odhalíte tajomstvá krajiny, ktorá je aj vďaka stáročiam na vrchole európskeho baníctva a vzdelanosti, akoby nedotknutá modernou dobou. Kniha je tlačená na kvalitnom papieri a vďaka dvojjazyčnosti (slovenský a anglický jazyk) môže poslúžiť aj ako skvelý darček pre zahraničných priateľov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o tomto malebnom regióne.

 

Historická letecká mapa mesta Banská Štiavnica a okolia z roku 1949 graficky a priestorovo zobrazuje krajinu počas prelomového obdobia z pohľadu politických, sociálnych a ekonomických zmien v spoločnosti Slovenska. Obsah mapy je cenným zdrojom informácií o povrchu a objektoch, ktoré pretrvali desaťročia alebo sú už dávnou minulosťou.

  

Maľovaná Štiavnica je 3D papierovou skladačkou o meste Banská Štiavnica predstavujúca najzaujímavejšie stavby historického mesta, a to Piargsku bránu, Kalváriu, Nový zámok, Radnicu a Klopačku. Každá stavba je na samostatnom A3 liste a obsahuje nákres a vystrihovací list.

Späť do obchodu